USER:

Sraz U Matouše

Uživatel: Normalni chlap

Kdo nebyl U Matouše, ten jako by nebyl. Decentní prostředí a ženy, které dorazily, jedna hezčí a příjemnější než druhá. Jen mě mrzí, že jsem se musel poměrně brzy rozloučit.

Uživatel: Pet

Zúčastnila jsem se setkání členů CP v hospodě U Matouše. Bylo to fajn, sice se nás tam nesešlo tolik, kolik bych předpokládala, ale i tak jsme si poklábosili, poznali se, a tím pádem je i to chatování osobnější. Doufám, že do budoucna se takovéto akce budou opakovat a že i ti váhavější z vás se též připojí.

Uživatel: zuza

Dlouho jsem váhala, zda mám jít na první sraz lidiček z CP, které se konalo v restauraci U Matouše. Mám problém komunikovat s cizími lidmi. Mé obavy však byly neoprávněné. Byla to super akce, i když se nedostavilo takové množství lidí, které jsem očekávala. Není nad to poznat lidi, se kterými si tu dopisujeme, osobně. Je to pohled z té reálné stránky a člověk tak pozná, jaký doopravdy ten druhý je.

Uživatel: delka

Lidicky, vubec se nebojte chodit na srazy, prekonejte prvni ostych a uvidite, ze nemate co ztratit, naopak jenom zistat, nove skvele pratele, nekteri mozna i vic, ale urcite do toho jdete!

Uživatel: kralik

sraz u matouše byl podle mého názoru opravdu vydarená akce,mohli jsme osobne poznat lidi z této seznamky a konečně videt,jaký kdo je "life"...bylo by fajn,kdyby se příště přidalo víc lidí,opravdu se není čeho bát

Váš Team

CZechPEOPLE.cz

toplist