USER:

Šipky - hodnocení

Dne 4.11. se uskutečnil již čtvrtý sraz seznamky www.czechpeople.cz . Opět mě překvapilo, že na akci přišlo mnohem více lidiček než tu bylo přihlášeno. Celkem nás tam bylo kolem 23 :-) a nálada byla super.

Sešlo se nás kole 23, takže bylo dost hráčů na šipky. Překvapivě byly dámy v převaze a některé žertovaly, že  to spíše připomíná dámskou jízdu než sraz seznamky:-) Doufám, že na příští akci dorazí pánové v hojnějším počtu. I když osobně musím přiznat, že mi převaha dam vůbec nevadila:-)

Hráli jsme 301 odečítací, zničili pár šipek, ale sranda byla pořad. Hrálo se v kombinovaných párech a některým se dařilo více, některým méně. Jako tradičně by se stal vítězem "spawn", asi v práci hodně trénuje kuželky a teď i šipky, ale v kombinované dvojici s "calatheou" skončili třetí. Vítězem se stala dvojice "Petruchio" a "Otazka", kteří získali metrovou roládu. Druhé místo obsadili "Anna" a "Vláďa", kteří získali masitou cenu v podobě šišky uheráku. A na třetím místě skončili již zmínění "spawn" a "calathea", teří získali bomboniéru.

Pan dvorní fotograf Michal - "kordazcech" nafotil skvělé fotky, které se budou postupně objevovat ve fotogalerii. Pokud by jste tyto fotky chtěli v lepší kvalitě než jsou zde na internetu, tak ho kontaktujte.

Pokud máte někdo návrhy na další srazy, tak mi je určitě pošlete a něco s tím provedeme.

Váš Team

CZechPEOPLE.cz

toplist