USER:

Bowling - hodnocení

Dne 26.10. se uskutečnil již třetí sraz seznamky www.czechpeople.cz . Účast byla překvapivě hojná. Objevilo se tam přes 30 uživatelů a jejich prátel. Nálada byla fakt super :-)

Sraz se konal v bowling baru Slunečnice na Chodově. Celý bar byl rezervován pouze pro nás, takže jsme si mohli řádit dle libosti. První vlašťovky se začaly slétat kolem půl osmé. Po nezbytném rozlosování do smíšených párů mohli propuknout boje o hlavní cenu v podobě dortu.

Bylo příjemné sledovat hru některých profesionálů (gogo, spawn, petruchio,...), kteří schodili vše co se jejich koulím připletlo do cesty. I některé dámy (zuza, kopretina,...) prokázaly, že hra s koulemi patří mezi jejich oblíbené činnosti a pány pořádně proháněly:-)

Z vítězství a dortu se nakonec radoval spawn se zuzou. Druhé místo a šampus získala kopretina s oldou a třetí místo a bomboniéru vybojovala calathea a gogo.  

Dort i sampus byl vynikající a myslím, že se všichni skvěle bavili. Ještě jednou bych proto chtěl poděkovat všem, kteří přišli a starali se o dobrou náladu a pohodu. Věřím, že i přístí akce budou tak zábavné a sejdeme se zase v hojném počtu. (Mates)

Váš Team

CZechPEOPLE.cz

toplist