USER:

Soutěž o nejšílenější reklamu, slogan

Připravili jsme pro Vás další soutěž ve které můžete získat zajímavá DVD jako Vánoční dárky.

Soutěž začíná 1.12.2005 a končí 20.12.2005 . Měl by být dostatek času abychom Vám stihli případné výhry poslat poštou a Vy jste je dostali jako Vánoční dárky.

Principem soutěže je vymyslet a uveřejnit co nejšílenější  motto, logo, slovní hříčku, kresbu, fotku, ... někde na veřejném místě jako jsou jiné internetové servery, noviny, školní nástěnky, firemní nástěnky, rádio, televize,... Obsahem musí být www adresa seznamky v podobě " www.czechpeople.cz " .

Při hodnocení Vašich nápadů bude brán ohled na to  jak je Vaše prezentace dlouhodobá či krátkodobá, kolik lidí může oslovit, .... Obecně platí, že čím déle bude viditelnější, čím více lidí osloví a hlavě čím více bude ta reklama šílenější a bláznivější, tak tím lépe.

Příklady:

Kluk si necha vytetovat na zadek www adresu seznamky, doplní  ji vtipným citátem a pošle svým fanynkám. Nebo. Slečna napíše čokoládou na své vnady něco pěkného o seznamce a zase to pošle všem svým známým i neznamým.  

Výsledky Vašeho snažení zdokumentujte. Nejlépe fotkou nebo pošlete odkaz, kde se Váš výtvor nachází aby ho bylo možné posoudit. Výsledky posílejte na mail admin@czechpeople.cz  Vaše práce budou průběžně zveřejňovány.

Náměty na soutěž a případně i na to, jaké ceny byste si v soutěži přáli, můžete zasílat na e-mail admin@czechpeople.cz

Váš Team

CZechPEOPLE.cz

toplist